ПРОГРАМУВАННЯ

При створенні прикладного програмного забезпечення для системи, що впроваджується, використовуються різноманітні середовища розробки:

  • КОНТРОЛЕРИ

Програмне забезпечення SoMachine спеціально розроблено для виробників машинного обладнання (OEM) і дозволяє проектувати, вводити в дію і обслуговувати машини за допомогою єдиного програмного пакета. SoMachine прискорює вихід на ринок і підвищує конкурентоспроможність.

Різні апаратні платформи управління:
— Логічний Modicon M238 контролерів;
— Логічний Modicon M258 контролерів;
— Контролери руху Modicon LMC058 ;
— Контролери з ЧМІ Magelis XBTGC;
— Вбудовані карти контролера Altivar IMC.

ISaGRAF — інструментальне графічне середовище розробки прикладних програм для програмованих логічних контролерів на мовах стандарту IEC 61131-3 і IEC 61499, що дозволяє створювати локальні або розподілені системи управління. Основа технології — середовище розробки додатків (ISaGRAF Інструментальні засоби) і адаптується під різні апаратно-програмні платформи виконавча система (ISaGRAF час виконання). В даний час ISaGRAF проводиться і поширюється компанією ICS Triplex ISaGRAF.

У ISaGRAF підтримуються всі п’ять мов стандарту IEC 61131-3 (Міжнародна електротехнічна комісія, МЕК):

IL — (список інструкцій) Мова інструкцій (близький до мови асемблера);
ST — (Структурований текст) Структурований текст (адаптований варіант мови Паскаль);
LD — (Ladder Diagram) Мова релейних діаграм (графічний мову в термінах контактів контактів електромагнітних реле і їх обмоток);
FBD — (Function Block Diagram) Мова функціональних блоків — графічна мова уявлення інструкцій;
SFC — (Sequential Function Chart) Мова послідовних функціональних схем.

  • СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Qt — багатоплатформовий інструментарій розробки ПЗ на мові програмування C ++. З часу своєї появи в 1996 році бібліотека Qt лягла в основу тисяч успішних проектів в усьому світі. Крім того, Qt є фундаментом популярної робочого середовища KDE, що входить до складу багатьох дистрибутивів Linux.

Qt дозволяє запускати написане з його допомогою ПЗ в більшості сучасних операційних систем шляхом простої компіляції програми для кожної ОС без зміни вихідного коду. Включає в себе всі основні класи, які можуть знадобитися при розробці прикладного програмного забезпечення, починаючи від елементів графічного інтерфейсу і закінчуючи класами для роботи з мережею, базами даних і XML. Qt є повністю об’єктно-орієнтованим, легко розширюваним і підтримує техніку компонентного програмування.

Середовище розробки EasyBuilder — одне з ключових переваг роботи з операторськими панелями Weintek

Протягом 16 років розробники компанії Weintek вдосконалюють EasyBuilder — потужний візуальний редактор проектів для операторських панелей Weintek.

EasyBuilder підтримує декілька протоколів зв’язку: Ethernet / IP, Modbus TCP для взаємодії з периферійними пристроями — безпосередньо HMI і ПЛК; управляє підключенням більше 250 видів пристроїв, таких як температурні контролери, сканери штрих-кодів, серво-інвертори.

EasyBuilder має велику кількість бібліотек елементів для створення графічного інтефейс проектів.