КОНТРОЛЕРИ

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в управлінні енергією і автоматизації. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об’єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж в 100 країнах світу.

Ми використовуємо логічні контролери Modicon M221, M241, M251, які відмінно зарекомендували себе в промисловості. Використання ПЛК Modicon M251 дозволяє підвищити гнучкість при економії місця в процесі створення модульних і розподілених архітектур.

За допомогою протоколів CANopen або Modbus TCP Modicon M251 дозволяє легко підключитися до SCADA, MES, ERP за допомогою стандартного кабелю Ethernet або через Wi-Fi. Передача даних за допомогою карти SD, вбудований web-сервер і інші функції дозволяють збільшити продуктивність обладнання. Сторінки візуалізації, створювані безпосередньо в ПО SoMachine і збережені в web-сервері ПЛК, забезпечують необмежений доступ до пристроїв через Ethernet завжди і всюди, за допомогою будь-якого мобільного пристрою і спрощують експлуатацію обладнання.

ICP DAS, створений в 1993 році, спеціалізується на інноваціях і вдосконалення технології промислової автоматизації.

ICP DAS пропонує ефективне і комплексне рішення для автоматизації застосування промислового контролю, дані в реальному часі. ICP DAS успішно отримав всесвітнє визнання в області промислового контролю і автоматизації.

З продукції ICP DAS ми використовуэмо логічні контролери і-8837-80(40) , і-8437-80(40) , які комплектуються модулями на паралельну шину та найбільш компактні контролери в комплекті з виконавчою системою Isagraf 3.5 серій uPAC-7186 і i-7188, які доповнюються модулями віддалених вводів/виводів і-7000.

Одним з розробників і виробників систем HMI є компанія Weintek. Компанія була створена в 1995 році і за час свого існування змогла завоювати гідне місце на світовому ринку сенсорних панелей для промисловості. Панелі HMI широко використовуються як на промислових підприємствах, так і в структурах житлово-комунального господарства.

WEINTEK SERIES MT8000 

Це сенсорні панелі оператора, що відносяться до нового покоління HMI-панелей, дозволяють оператору не тільки зчитувати інформацію, але і обмінюватися даними за допомогою мережі Ethernet. Всі дані можна розділити між панелями в єдиній системі, а будь-яке ПЗ SCADA / HMI на персональному комп’ютері дозволяє звертатися безпосередньо до даних панелі. MT8000 дозволяють обмінюватися інформацією між панелями.

FLEXEM

Компанія FLEXEM прагне запропонувати індивідуальні інтегровані рішення, оптимальний дизайн та найбільш відповідні якісні продукти, які відповідають вашим детальним вимогам.Завдяки професійному дизайну та дружньому інтерфейсу, FLEXEM присвячений надиханню вашої творчості та максимальній ефективності та продуктивності.FLEXEM допомагає серйозно спростити складні процедури.

        З вбудованим програмним забезпе-ченням і апаратної технологічної платформи, FLEXEM пропонує Вам професійне програмне забезпечення / апаратні продукти і спеціалізовані рішення для промисловості, яка включає в себе промисловий резистивні HMI і мульти-сенсорний ємнісний HMI, програмовані логічні контролери (PLC), текстові дисплеї і системи Функціональний блок-IOT.